Наші досягнення 2016

 

  Час швидкоплинний, і ми так само намагаємося не стояти на місці і не сидіти склавши руки. Пора поговорити про наші досягнення, яких в 2016 році накопичилося чимало. Для зручності, умовно, їх можна розділити на дві частини: побутові (матеріальні), і духовні. Почнемо з побутових, господарських досягнень, яких не мало.

  Так як протягом усього року, в нашому центрі не було менше дев'яти осіб. Ці досягнення важливо сприймати як маленькі перемоги, які здобуті спільними зусиллями братів, які проходять реабілітацію, і тих які після реабілітації залишилися служити в центрі. Так як наш реабілітаційний центр користується великим попитом (багато бажаючих) а місця у нас мало, то ми визнали за необхідне добудувати приміщення. У будинку било добудовано приміщення, яке в даний час використовується як кухня. У цьому приміщенні так само були проведені всі внутрішні ремонтні роботи. Братами Русланом та Романом була зроблена меблі. Таким чином, з'явилося більше вільного простору, яке використовується в інших цілях: приміщення колишньої кухні переобладнали під їдальню.

  Нa другому поверсі ми поділили приміщення і брати закінчили ремонт. Так само братом Русланом була сконструйована і змонтована сходи, яка веде на другий поверх будинку. Таким чином, з'явилося місце для проведення уроків, молитов, читання і вивчення Слова Божого, загальних зборів, прийому гостей. А кімната нижнього поверху, що служила раніше для зборів, використовується як кімната для тих хто в центрі служить. Завдяки цьому з'явилося більше простору, в будинку стало затишніше і комфортніше.

  У коридорі будинку брат Ігор поклав плитку, що дуже позитивно вплинуло на затишок в домі, і полегшило процес збирання.

  Влітку, цього року, спільно з братами, які приїхали з Німеччини, було розпочато роботу з утеплення та оздоблення фасаду будинку. Вдалося в найкоротші терміни утеплити і зашити вагонкою лицьову частину, що дуже позитивно вплинуло на енергозбереження і зовнішній вигляд нашого будинку.

  Так як брати з Німеччини нам подарували комбайн, і сільськогосподарську техніку і не було місця для зберігання, то ми визнали за необхідне побудувати ангар, в якому зберігається сільськогосподарська техніка центру. А вільна частина ангара використовується для зберігання сіна, призначеного для годування худоби.

  А так же, ні в якому разі не можна промовчати про успіхи на городі. Спільними зусиллями братів був вирощений і зібраний багатий урожай картоплі, моркви, помідорів, кабачків, перцю, спаржі. Було заготовлено велику кількість сіна, соломи, кукурудзи, яке буде використовуватися в корм худобі.

  Таким видався 2016 рік у побутовій та сільськогосподарській сфері нашого центру. Важливо помітити, що всі ці роботи робляться для самих себе і для тих хто прийде в майбутньому. Таким чином брати намагаються поліпшити свій побут і зробити будинок, в якому вони живуть більш зручним і затишним.

  Пора поговорити про духовні досягнення нашого центру. У 2016 році вступило в програму реабілітації 18 осіб. З них виявили бажання залишитися служити 4 людини.

  Так само в цьому році було покладено початок євангелізаційного служіння центру в місті Львів. Проводилися регулярні поїздки до Львова, де брати мали можливість зустрічатися з залежними людьми, які відвідують «метадон центри» для отримання щоденної дози. Ці зустрічі супроводжувалися роздачею інформаційних буклетів, співом християнських пісень, свідоцтвами братів, спілкуванням з людьми, які потребують допомоги. Так само проводилося такий же захід в центрі міста Львів.

  Цього року у братів була можливість відвідати місцеве училище, поспілкуватися з молоддю та розповісти їм про шкоду наркотиків, алкоголю, тютюнопаління.

  Таким видався 2016 року для братів з реабілітаційного центру «Світ і радість». За все слава я дякувати Богу і людям які нас люблять, пам'ятають, моляться за нас і допомагають фінансово і матеріально. Амінь.

 

   
Реабілітаційна команда Реабілітаційна команда
   
Реабілітаційна команда Реабілітаційна команда