Наші досягнення 2012

 

  У січні 2012 року ми зуміли почати роботу по програмі реабілітації. За цей час ми самі стали свідками зміни людей – їх звільнення від рабства алкоголю і наркотиків. На сьогоднішній день вже троє колишніх залежних людей створили сім’ї і живуть прекрасно, вільно, радісним життям, а деякі повернулися в свої сім’ї.

  Перший рік роботи звичайно найважчий. Але я з глибокою вдячністю дивлюся назад на всі труднощі і успіхи, які ми не можемо і не хочемо приписати собі але віддаємо подяку і славу Богу живому Творцю всього видимого і невидимого.

  Видима допомога від Бога – перший керівник Саша і реабілітант Ігор , а потім і Віктор – робота з ними за програмою , молитви і обговорення як почутого так і пережитого. Все це залишає незабутній слід і почуття подяки . Звичайно перше саме важче – так і у нас. Багато ще треба було зробити по благоустрію як у будинку так і по господарським питаннях.

  Саша з розумінням і завзяттям поставився до облаштування будинку і обробки полів. І тому восени ми з радістю оновили нашу навчальну кімнату з прекрасним підлоговим покриттям і облицьованими стінами і стелями. Сердечна подяка і нашим братам з різних церков як України так і Німеччини, Бельгії, які благословили нас всіма необхідними меблями, посудом, обладнанням, технікою, одягом і взуттям. Так що ми мали все в достатку і могли дати кожному хто приходив.

  Завдяки рясним благословенням братів ми змогли побудувати навіс, курник, прибудову біля будинку і вибудувати стіни для сараю.

  Але найважливіше – змогли сказати людям про любов Божу, допомогти побачити свої помилки, визнати їх і отримати прощення.

  Бог підтвердив вірність своїх слів: «1 Івана 1:9 Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої»

  Бог очищає серце людини і робить нове, так що змінюється мислення і життя кожної людини, яка повірить і довіриться Йому.

 

   
Перші помічники Наші весняні гості
   
Наші весняні гості Дім весною
   
Дім весною Вечірні зібрання в будинку
   
Вечірні зібрання в будинку Вечірні зібрання в будинку
   
Перший урок Осінні реабілітанти і наставники
   
Осінні реабілітанти і наставники Будівництво сараю
   
Будівництво сараю Будівництво прихожої і тераси
   
Вечеря в будинку Зимні реабілітанти і наставники
   
Будинок зимою