Наші досягнення 2013

 

  Наші реабілітанти успішно брали участь у прослуховуванні програми реабілітації і у вільний час працювали на благоустрій. Заготовляли дрова, обробляли город, побудували теплицю й виростили прекрасні помідори, огірки, кабачки, цибулю, моркву і звичайно картоплю. Господь Бог рясно благословив наш спільний труд, так що і наші реабілітанти по неділях неодноразово радували благословеннями (помідорами й огірками) братів і сестер у Церкві.

  Бог і брати з Церкви благословили нас поросятами і Теличкою, а наша сестра Ольга козеням. Ці подарунки надихнули нас закінчити дах на сараї і тепер наше господарство добре перезимує.

  Бог дає бажання нашим реабілітантами піклуватися про тварин і виявляти до них любов.

  У травні місяці ми з радістю привітали нашого керівника будинку – Сашу і Стефані зі створенням сім’ї. А також реабілітанта Діму і Люду. Це було свято для центру і для Краснянської Церкви, яка активно підтримує нас.

  У серпні місяці ми мали ще раз можливість порадіти черговому шлюбу нашого духовного наставника Сергія з Оксаною.

  Зміни в мисленні і житті залежних людей підтвердилося ще роботою за межами центру. Бог поклав на серце і дав радість допомогти нужденній сестрі в ремонті її будинку. Я був дуже радий, коли бачив з яким старанням наші реабілітанти зривали стару цеглу, перебудовували фундамент, який розвалився, мурували стіни і носили сміття – абсолютно безкоштовно, з розумінням та любов’ю.

  А також мене тішило, коли з великою любов’ю і розумінням приймали в гості дітей з сиротинця, пригощали їх само-спеченими пирогами, годували супом і кашею.

  Це є наша перемога! Це результат всієї нашої роботи!

 

   
Заготівля дров Будівництво теплиці
   
Весняно-польові роботи Весняно-польові роботи
   
Весняно-польові роботи Чаювання після роботи
   
Наша теплиця Весілля Саші
   
Допомога Олі Допомога Олі
   
Будівництво даху сараю Наша команда 2013 р
   
Наша команда 2013 р Макс старший центру
   
Діти приїхали в гості Діти приїхали в гості