Наші досягнення 2014

 

  Дорогі Друзі, ми раді, що вас цікавить наше життя, наші успіхи і повсякденні питання і тому хочемо коротенько вас проінформувати.

  Хочемо познайомити вас з новинами і з нашими планами на 2014 рік.

  За час мого перебування в центрі і ще більше під час моєї відсутності, я відчув віддану старанність і повну віддачу в роботі по керівництву центру від Директора центру Максима і його заступника Миколи. Вони щодня виконували завдання, з повною віддачею у всіх областях будь то уроки з реабілітантами, або душі-опікунські розмови, або вирішення питань прожитку, будівництва або ремонту, господарські питання – загалом у всіх сферах життя вони допомагали реабілітантам у вирішенні нагальних питань.

  Особливо радує, що саме завдяки активності Максима та Миколи нові реабілітанти прийшли до нас, так що у нас вже 11 осіб і два інших збираються приїхати. Ми просили Бога привести до нас людей, яким ми зможемо допомогти, тому ми вдячні за повний будинок.

  Щоб приймати більше число реабілітантів, нам треба розширювати свої кімнати. Для цього ми перебудували одне приміщення в будинку і створили два місця. Для цього потрібно було поставити склопластикове вікно, обшити стелі і стіни.

  Також ми працюємо на другому поверсі будинку і створюємо там дві кімнати і душову. Там можливо розмістити від 6 до 8 осіб. Нам на жаль не вистачає будівельного матеріалу і ми просимо про допомогу. Звичайно в будинку ще багато дрібної роботи, але нас це не лякає, а навпаки мотивує старанно трудитися далі, щоб ще багато людей, які не пізнали благості Божої, могли прийти і пізнати Його.

  На цю роботу потрібні кошти, тому ми просимо Бога, щоб Він поклав на серце людям нас матеріально благословляти. У нашій окрузі багато порожніх земель і маючи техніку, трактор, люди, що залишилися після реабілітації, могли б обробляти землю і займатися господарством, що дозволить нам знижувати грошові витрати. Для реалізації цієї програми нам треба 5000 Євро. Ми будемо вдячні тим, хто нам допоможе.

  Під час нашого проживання в будинку ми бачимо отримані матеріальні благословення, відчуваємо і духовну підтримку в, часом дуже важких питаннях і тому особливо вдячні всім тим, хто нас пам’ятає, за нас молиться, нам допомагає як фінансово, так і матеріально. Без вашої допомоги ми б не могли працювати. Нехай Бог вас благословить. Ми всім бажаємо Божого благословення.

 

   
Новорічні гості Новорічні гості
   
Дорога в Тур’є взимку Частина лютневих реабілітантів
   
Виробництво віників Заготівля дров
   
Заготівля дров Наші помічники
   
Наші поля Наші поля
   
Наша техніка Наша техніка
   
Наша техніка Дрова для Красного
   
Наші тварини Наші тварини
   
Наші тварини