Наші досягнення 2015

 

  В цьому році наші реабілітанти успішно брали участь у прослуховуванні програми реабілітації, декотрим це Слово послужило для Життя, а деяким воно буде для суду. Ігор Півнюк, один із тих, кому це Слово послужило для життя і помогло йому змінити своє відношення до навколишніх і Богу. Ігор Півнюк, пройшовши курс реабілітації, залишився служити в центрі і помагати іншим людям міняти своє відношення до близьких і до Бога. Реабілітанти їздили на зібрання і на святкування в Церкву, з великою радістю приймали гостей, які приїжджали до нас в гості, спільно спілкувались, пригощали само-спеченими пирогами, і у вільний час працювали на благоустрій центру: Заготовляли дрова, обробляли город, побудували теплицю й виростили прекрасні помідори, огірки, кабачки, цибулю, моркву і звичайно картоплю.

  Господь Бог рясно благословив наш спільний труд, так, що ми змогли зібрати прекрасний врожай, який допоможе нам полегшити проживання нових, прибулих реабілітантів.

  Бог благословляє наше господарство, так, що з маленької телички виросла корова і ми маємо своє свіже молоко. Також виросли козлята і ми маємо свіже козяче молоко, лікувальне і питне. Бог дає бажання нашим реабілітантам піклуватися про тварин і виявляти до них любов. Дякуючи Божому благословенню і старанному догляду виросли і розмножились поросята.

  А також мене тішило, коли з великою любов'ю і розумінням приймали в гості дітей з сиротинця, пригощали їх само-спеченими пирогами, годували супом і кашею. Це є перемога.

 

   
Реабілітаційна команда Реабілітаційна команда
   
Уроки реабілітації Вечірнє зібрання з гостями
   
Вечірнє зібрання з гостями Вечірнє зібрання з гостями
   
Наші тварини Наші тварини
   
Наші тварини Весняна команда
   
Весняна команда Святковий, Пасхальний обід
   
Святковий, Пасхальний обід Святковий, Пасхальний обід