При нашій поїздці в Луганськ були дві цілі.

  1. Вказати допомогу в розвитку церкви, в Станиці Луганській.

  2. Розказати людям про любов Ісуса Христа. I познайомити зі Словoм Божим.

  Наші брати, випускники реабілітаційного центра, мали на серці бажання допомогти людям познайомити з Ісусом Христом і тому із великою радістью поїхали в станицю Луганцькою з Божою допомогою і з допомогою братів добре справились з покладеним на них завданням.

  (Зона антитерористичної операції (АТО)).

  Через два меісяці перебування братів служителів-волонтерів із реабілітаційного центра «Дім Світла» в місті Станица Луганская, з Божою допомогою і всіма силами були досягненні поставлені цілі виповнені такі задачі:

  Завдяки нашим друзям, братам і сестрам із церкви міста Рубіжного Луганської області і з допомогою їх сприяння в служенні були налагодженні контакти і проізведено знакомство з місцевим населенням в Станіци Лганськой і найблищих невеликих селах. Таких як : Кондрашовка, Нижняя Ольховая, Верхняя Ольховая, Широкий, Валуйское, Чугинка.

  Наша команда складалася з п'ятьох чоловік. І зних було чотири чоловіка з реабілітаційного центра і я

  Ми хочемо сказати велике Спасибі усім хто зробив можливу цю поїздку фінансовими пожертвами матеріальними допомогами і духовню підтримкою

  Ми поставили собі наступні цілі

  1. Відвідати станіца Луганськая. Користуватись палаткою у кордоного перехода для євангелізаціонних цілів. Провідати домашні групи і надати матеріальну допомогу потрибующим старшим людям.

  Відвідування солдат в військовому госпиталі в г. Северодонецк. Участь в Недільній і молодіжній службі в общине города Рубежное.

  Ну і звичайно третім місцем нашого служіння були міста Рубіжне, Сєвєродонецьк та селище Кудряшівка. Так співпало, що Рубіжанська церква проводила підготовчі роботи, в зв'язку з проведенням дитячого, християнського, літнього табору в селищі Кудряшівка, то і нам випала честь допомогти братам і сестрам в цих самих роботах

  Евангелізація місцевого населення, і надання гуманітарної допомоги жінкам і дітям в при фронтовому селищі Трохізбенка. Благоустрій дитячого майданчика в центрі села. Відвідини військових частин.

  Наступним місцем нашого служіння було селище Трохізбенка, який є прикордонним. А отже, ситуація там непроста і дуже напружена. Люди живуть в страху, постійно чуються постріли, величезне скупчення військовослужбовців, безліч блокпостів.