На початку року, а вірніше в один з холодних днів лютого у нас вночі, коли всі спали загорівся сарай, який стояв неподалік від будинку.

  Вогонь помітили коли він уже перекинувся на горище приміщення

  Зайнялося все, що було з дерева, а також тварини, які перебували в передній частині сараю і всі зернові запаси кормів і все сіно. Згоріла і поруч знаходиться майстерня і постраждало обладнання.

  У цьому 2018 році у нас були знаменні події. Двоє з наших колишніх реабілітантів а тепер служителів, вибрали новий життєвий шлях - вони створили сім'ї.

  Ми дуже раді за цю зміну в їхньої життя. Ми святкували ці події. Вони виконали волю Божу створивши сім'ю з Божим благословенням. Господь Бог їх благословив за слухняність і через рік вони отримали прекрасних діточок. І ще одне важливе свідчення оновленого розуму: вони продовжують служити людям, які знаходяться у важких умовах в зоні АТО і не вибирають собі легкого шляху або шляху матеріального забезпечення, а живуть служінням соціально слабким людям.

  В нашім реабілітаційнім центрі ми не тільки вчимося пізнавати Бога і Його слово, але і жити в згідності зі словом. Ми вчимося наводити порядок в нашому матеріальному і духовному житті. Починаємо з матеріального. Вчимося жити по розпорядку дня встановленім в центрі, піклуємося про власні потреби і потреби наших близьких. Це починається з приготовлення їжі і наведення порядку в домі і йде далі на господарство на піклування про тварин. І звісно знайомство з Творцем, з Богом і його законами.

  При нашій поїздці в Луганськ були дві цілі.

  1. Вказати допомогу в розвитку церкви, в Станиці Луганській.

  2. Розказати людям про любов Ісуса Христа. I познайомити зі Словoм Божим.

  Наші брати, випускники реабілітаційного центра, мали на серці бажання допомогти людям познайомити з Ісусом Христом і тому із великою радістью поїхали в станицю Луганцькою з Божою допомогою і з допомогою братів добре справились з покладеним на них завданням.

  (Зона антитерористичної операції (АТО)).

  Через два меісяці перебування братів служителів-волонтерів із реабілітаційного центра «Дім Світла» в місті Станица Луганская, з Божою допомогою і всіма силами були досягненні поставлені цілі виповнені такі задачі:

  Завдяки нашим друзям, братам і сестрам із церкви міста Рубіжного Луганської області і з допомогою їх сприяння в служенні були налагодженні контакти і проізведено знакомство з місцевим населенням в Станіци Лганськой і найблищих невеликих селах. Таких як : Кондрашовка, Нижняя Ольховая, Верхняя Ольховая, Широкий, Валуйское, Чугинка.