З великою радістю поспішаємо повідомити нашим вельмишановним відвідувачам сайту, про те що центр реабілітації «Будинок Світла» продовжує брати активну участь в житті людей, які гостро потребують духовної та матеріальної підтримки, продовжує бути відповіддю на потребу і благословінням Божим, не тільки за місцем свого розташування , у Львівській області, але так само і далеко за межами цього регіону. У 2017 році була запланована, підготовлена і здійснена вже друга поїздка до Луганської обл. (АТО) групою служителів з реабілітаційного центру спільно з братами, служителями з церкви в Німеччині.

  Цілей цих поїздок вбачалося вже три. По-перше-надання духовної, моральної підтримки і допомоги мирному населенню і військовослужбовців які проживають і перебувають в даний момент в зоні бойових дій. А саме: проповідь Євангелія, спів християнських пісень, роздача літератури на християнську тематику, а так само простий прояв елементарної уваги, що немало важливо для людей які переживають всі жахи цієї безглуздої війни, а так само слава підтримки, розради і молитви за людей.

  Ну і звичайно ж, в ході всього вище перерахованого, переслідувалася й інша мета- допомога людям фізично і матеріально. Це роздача гуманітарної допомоги у вигляді речей, взуття, іграшок та солодощів для дітей, допомога людям похилого віку в господарсько-побутових роботах, виготовлення і монтаж лавок для сидіння на дитячому майданчику в центрі села Трьохізбенка, допомога в облаштуванні дитячого табору в селі Кудряшівка, і багато іншого, про що ми докладно опишемо нижче.

  Ну і звичайно ж третьої метою нашого заходу була знову зустрітися і побачитися з нашими друзями з церкви м Рубіжного. З якими ми познайомилися під час нашої минулої поїздки в АТО, і які нас дуже привітно і тепло прийняли, і допомагали в ході всього заходу.