Відвідування солдат в військовому госпиталі в г. Северодонецк. Участь в Недільній і молодіжній службі в общине города Рубежное.

  Ну і звичайно третім місцем нашого служіння були міста Рубіжне, Сєвєродонецьк та селище Кудряшівка. Так співпало, що Рубіжанська церква проводила підготовчі роботи, в зв'язку з проведенням дитячого, християнського, літнього табору в селищі Кудряшівка, то і нам випала честь допомогти братам і сестрам в цих самих роботах

  Крім діяльності в майбутньому таборі мало місце служіння в польовому, військовому госпіталі в місті Сєвєродонецьк, де ми мали можливість сказати солдатам, що отримали поранення, слова подяки, підтримки і розради, розповісти про Бога, заспівати пісень під гітару, помолиться за солдатів, порадувати їх солодощами і фруктами.

  З одного боку, читаючи все це, можна подумати про те, як багато зроблено, тим більше за такий короткий термін служіння в зоні антитерористичної операції. І це дійсно так.

  Але з іншого боку, бачачи таку велику потребу, біль, відчай, духовний вакуум людей, що живуть в тих нелюдських умовах, розумієш, як мало було зроблено, і як багато ще роботи належить зробити.

  Поїздка, по правді, видалася дуже насиченою, важкою, але в той же час вона була величезним проявом Божої сили і слави, як для людей яким служили, так і для тих хто служив. За це все велика подяка Богу.