Наша команда складалася з п'ятьох чоловік. І зних було чотири чоловіка з реабілітаційного центра і я

  Ми хочемо сказати велике Спасибі усім хто зробив можливу цю поїздку фінансовими пожертвами матеріальними допомогами і духовню підтримкою

  Ми поставили собі наступні цілі

  1. Відвідати станіца Луганськая. Користуватись палаткою у кордоного перехода для євангелізаціонних цілів. Провідати домашні групи і надати матеріальну допомогу потрибующим старшим людям.

  2. В Неділю провідати братів і систер в місті Рубіжне після обіда провідати лікарню воєних

  3.В наступний Понеділок поїхати в село Трьохізбінку і там зустрітись знайомими людьми і провести євангелізацію. По можливості провідвти солдат і надати їм духовну підтримку.

  Нажаль ми не змогли все зробити як планували. Було не просто досягнути тих цілів яких хотілось би виконати тому особа подяки нашому Небесному Отцю який дає бажання і можливість виконати їх. При останім відвіданям станіци Луганськой нас просили помогти старшим людям відромонтувати кришу так як будинок сильно постраждав від пострилів. Більшість постраждала криша і де які балки постраждали від вогня. Нам обіцяли привести строй матеріал і ліса. Нажаль привезли тільки строй матеріал.Тому зробити ремонт криші було практично не можливо. Однак ми важали себе обов'язаними виповнити своє обіцяння. Було не просто зробити кришу висотою в 9 м, без лісів. Були проблеми і за прогнози дощової погоди і шторма. Ми попросили Божого Благословіння і приступили до роботи

  Не дивлячись на всі труднощі ми за 5 днів могли завершити роботу.

  Люди постраждавшого будинку були дуже здивовані що криша була без коштовно і в поганих умовах відремонтована.

  Старші люди були вдячні за допомогу. Вони не змогли повірити що бувші оголовніки і наркомани буз коштовно робили роботу ріскуючись своїм житям

  Ми використовували де який час для євангілізації в палаці біля кордоного переходу. А також провідували домашню групу в станіци.

  Ми завершили роботу в соботу вечір. Тому поїздка в Рубіжне було вже не можливо. Ми осталися на недільний день в станіци. В неділю ми відвідали общину в станіци. Було дуже приємне спілкування. Брати з реабілітаційного центра росказали про змінення в їхньому житті і співали пісні. Це всім дуже сподобалось і зробила дружню і братською атмосферу.

  Нас дуже запрошували на подальше спілкування. В неділю ми поїхали провідати дітей і жінок в cело Широкоє. Обкружающа обстановка була... запущені дома і бідність були повсюди...

  Спілкування жінками і дітьми було дуже приємне. Ми разом співали пісні росказували біблійськіє історії молилися разом. В завершині нашого спілкування ми зробили дітям маленькі подарунки і солодощі. Діти були дуже задоволені вони запрошували нас і просили частіше приїжати. на прощання діти радісно обнімали братів так що у тих сурових мужчин на очах появились сльози. Ми дуже вдячні Богу за то що ми могли організувати поїздку і відвідати обіздольних дітей.

  На вечеру Олександра запросила нас до себе в гості. Ми провели хороший час, співали пісні і дякували Богу.

  На наступних три дня, ми осталися в Станіце. Ми помогли сестрі Зіні відромонтувати франтон, вона цієї допомоги не очікувала і була дуже вдячна за таку велику допомогу.

  В ті дні ми також користувалися можливістю і користуватись палаткою у кордоного переходу для євангелізацій.

  В період прибувши в Станіце, ми проживали у сестер Марінки, і Зінаїди які готовили нам їсти. Ми їм за це дуже вдячні.

  В середу ми поїхали в Рубіжне. Вечір була сердечна зустріч з друзями і братами.

  Наступний ранок ми поїхали в село Константіновка, там ми провідали рідну сестру Игоря Яковліва. Ми провели трьох-годину розмову. Ми співали пісні, і прославляли Бога. Відїзд затягнувся і ми остаток дня і всю ніч добиралися додому до Турї.

  Ми благополучно доїхали. Ми не змогли всі заплановані пункти виповнити но всежтакі ми вдячні Богу за зберігання і благополучну поїздку.

  Також ми вдячні і вам за ваші пожертви, і молитви за нас.