(Зона антитерористичної операції (АТО)).

  Через два меісяці перебування братів служителів-волонтерів із реабілітаційного центра «Дім Світла» в місті Станица Луганская, з Божою допомогою і всіма силами були досягненні поставлені цілі виповнені такі задачі:

  Завдяки нашим друзям, братам і сестрам із церкви міста Рубіжного Луганської області і з допомогою їх сприяння в служенні були налагодженні контакти і проізведено знакомство з місцевим населенням в Станіци Лганськой і найблищих невеликих селах. Таких як : Кондрашовка, Нижняя Ольховая, Верхняя Ольховая, Широкий, Валуйское, Чугинка.

  Сприяння і допомога друзів з Рубежного заключалась в организації служіння «Домашня клініка», спільно з медицинськими працівниками і служителями церкви з міста Одеси.

  А так же Евангелизаційний концерт молоді в поселке Нижняя Ольховая.

  Завдяки цьому накладу наших братів і сестер, волонтерам- служителям із церкви Божої удалось познакомится з багатьма людьми. Які начали звертатись за різною допомогою. Це дало хороший старт братам, для початку служіння людям в Станице і навколишніх селах.

  Надання фізичної і гуманітарної допомоги місцевому населенню. Інформація про те, що в Столицю приїхали християни-волонтери, шведкими темпами розійшлася серед місцевого населення. І люди начали звертатися за допомогою таким образом, щотижня , брати стараются помагати фізичіскі хворим, старшим, одиноким людям, а так же багатодітним , малозабезпеченим свмям. Цуе допомога в вигляді роздачі гуманитарки : продукти, одяг, взуття, постільна білина. А так же брати стараются допомогти добрим ділом в решенні господарських потреб і проблем людей: ремонти пошкоджень після вибуху. Розвантаження, різання, рубка дров для опаленя, різні перевезення людей малозабезпечиних.

  Кожне таке діло і захід звичайно же супроводжується проповедью Евангелія, лічним свідченням братів з центра реабілітації, співом християнсьх пісень під гітару, теплим дружнім спілкуванням і роздачою християнської літератури (книг, буклетів, трактатів).

  Ось як з'явилися контакти з декількома сім'ями, які дуже відкриті для спілкування і для проповіді Євангелія. Таким чином брати, щотижня, відвідують ці сім'ї для спільного спілкування. Вони проходять в затишній домашній обстановці в селищах Чугінка, Кіндрашівки, Козаче, Широкий, Нижня і Верхня Вільхова і в самій Станиці Луганській. Деякі з цих людей вже виявили бажання відвідати домашню групу братів і недільне Богослужіння.

  Проведення домашньої групи недільного Богослужіння. У слідстві всіх вище згаданих заходів і проведених робіт, була організована домашня група з восьми чоловік. Група проходить в теплій, домашній обстановці, де живуть брати волонтери. Цей захід супроводжується прославленням Бога, читанням і вивченням Слова Божого, спілкуванням за чаєм і частуваннями, молитвою. Так само було прийнято рішення про проведення недільного Богослужіння. Таким чином, з*явилася церква Божа в місті Станиця Луганська.

  Робота в волонтерському, християнському центрі, на пропускному пункті (намет). З боку братів з реабілітаційного центру, які були відправлені на служіння в м Станиця Луганська, була надана допомога місцевому волонтерського, християнському центру на прикордонному пункті пропуску між Україною та, так званою Луганською Народною Республікою (ЛНР). Так як цей центр (намет) веде свою роботу вже на протязі двох років, в ньому необхідно було провести ремонтні роботи. Таким чином братам волонтерам вдалося зробити невеликий ремонт намету. А саме зміцнити її штирями, для стійкості під час вітрів, утеплення внутрішніх стін і підлоги УСБ плитами, а також заміна брезенту даху і зовнішніх стін.

  В результаті проведених робіт всередині намету стало затишніше і тепліше. Це дало можливість братам проводити щотижня євангелізаційні заходи, ділиться радісною звісткою з людьми, які стоять в чергах на переході, свідчити, грати на гітарі і співати християнські пісні, роздавати інформаційні буклети, трактати, і різну християнську літературу.

  Щільне співробітництво з іншими помісними церквами. Постійно братами надається допомога і активна участь в проведенні служінь і різних заходів, які організовують інші помісні громади. Це і участь в домашніх групах цих церков, участь в Богослужіннях і роздачі гуманітарної допомоги, надання транспортного засобу в потребах окремих людей з інших громад і організацій.

  Ось в такому режимі проходило і, проходить, до цього дня, робота служителів-волонтерів з реабілітаційного центру «Будинок Світла». І такий результат (плід) цієї праці.