При нашій поїздці в Луганськ були дві цілі.

  1. Вказати допомогу в розвитку церкви, в Станиці Луганській.

  2. Розказати людям про любов Ісуса Христа. I познайомити зі Словoм Божим.

  Наші брати, випускники реабілітаційного центра, мали на серці бажання допомогти людям познайомити з Ісусом Христом і тому із великою радістью поїхали в станицю Луганцькою з Божою допомогою і з допомогою братів добре справились з покладеним на них завданням.

  Створилась церква, яка діє, живе. Створились сім’ї, народились діти.

  Вони своїм прикладом показали, що наш Бог із самої пропащої і нікому не потрібної людини, може зробити нове творіння. раніше ми жили тільки для себе, для задоволення власних похотей. Но час проведення в центрі, ознайомлені зі словом Божим ,кардинально змінило наш образ мислення i життя. Гріховний чоловік помер в наших серцях, і обновився знаново «Не я уже живу,но живе в мені Христос» (Гал.2:20). Якщо раніше нам подобалось пити, курити, говорити анікдоти, то зараз більше приносить радість помагати людям ( ремонтувати криші, копати городи, нести Боже Слово). Ми щиро вірим що наші старання рано чи пізно дадуть плоди. Адже наша основна ціль, привести людей до Ісуса, помогти їм відкрити двері свого серця. Показати їм, що центир робить із нас не зомбі (як багато важають) а нових Божих дітей.

  Зерно посажене ще 2017 р. полите і оброблене в 2018-2019рр. dає свої плоди. Церква в Луганське повільно но впевнено розростається, приходять нові люди. Одним із таких плодів являється Евнений, який через церкву Станице Луганская дізнався за наш центер «Дім Світла» і виявив бажання кардинально змінити колишній гріховний образ життя. З цією цілю, з Божої допомоги він приїхав до нас в Турє. Де успішно пройшов повний круг реабілітації.Тепер він звільнений від своєї залежності.Працює і забеспечнує свою маленьку доньку. Господь торкнувся серця його дочки Кіри, яка на домашній групі покаялась. Слава Господу нашому Ісусу Христу!