В нашім реабілітаційнім центрі ми не тільки вчимося пізнавати Бога і Його слово, але і жити в згідності зі словом. Ми вчимося наводити порядок в нашому матеріальному і духовному житті. Починаємо з матеріального. Вчимося жити по розпорядку дня встановленім в центрі, піклуємося про власні потреби і потреби наших близьких. Це починається з приготовлення їжі і наведення порядку в домі і йде далі на господарство на піклування про тварин. І звісно знайомство з Творцем, з Богом і його законами.

  Це міняє наш образ мислення , ми починаємо розуміти і вчимося робити то, чого раніше не знали і не хотіли знати і робити.

  Всі роботи які ми робимо в Центрі, направлені на покращення, або збереження наявного рівня життя покриття повсякденних потреб.

  Ми прибираємо для того щоби було чисто, готовимо собі їжу і заготовляємо дрова щоби топити пічку. Ми садимо для себе картоплю, цибулю, моркву і буряк. Сіємо пшеницю і ячмінь, щоби спекти собі хліб і нагодувати наших тварин. Ми дивимося за коровою тому, що вона дає нам молоко. І ми ремонтуємо наші приміщення, щоби було комфортно жити.

  При тому ми знайомимось з різними роботами і інструментом. Наші брати із церкви підтримують нас все ж таке стараються полегшити наш труд. Вони помагають нам технікою і ми вчимося нею користуватися, ремонтувати. При цьому ми вчимося багато нового і цікавого.

  Життєво важливим речам: Випікати хліб , готувати їсти , прати одежу, наводити порядок і підтримувати його. Вчимося доглядати за тваринами: курми, свинями, коровами, собаками.

  Все це стане в нагоді в подальшому нашому житті.