На початку року, а вірніше в один з холодних днів лютого у нас вночі, коли всі спали загорівся сарай, який стояв неподалік від будинку.

  Вогонь помітили коли він уже перекинувся на горище приміщення

  Зайнялося все, що було з дерева, а також тварини, які перебували в передній частині сараю і всі зернові запаси кормів і все сіно. Згоріла і поруч знаходиться майстерня і постраждало обладнання.

  Навіть цегляні перегородки та бетон розсипались від жари.

  Слава Богу з людей ніхто не постраждав. І залишилися живими тварини: корова з телям і поросята з другої частини сараю куди вогонь не проник. Але шок був сильний і на довго паралізував наш оптимізм.

  Але величезне спасибі братам з дружніх громад, вони не залишили нас в біді і дружно допомогли, так що ми ще навесні змогли закупити ліс і необхідний матеріал і почати відновлювальні роботи. За активної участі здібних і бажаючи відновити центр для людей, вдалося зробити багато. На фотографіях видно деякі роботи.

  Слава Богу і за ці труднощі, яку треба було пройти щоб побачити хто є хто. В результаті поновлено сарай і майстерня і все ще в кращому вигляді і якості. Звичайно і наша вдячність усім помічникам і за моральну підтримку.